úterý 11. června 2019

TÁBOR

V tomto článku naleznete důležité informace k táboru. Prosíme o pročtení. Na konci článku jsou pak důležité dokumenty k táboru. 

Nezapomenout
Letos na tábor (2022) je potřeba ještě mít
  • Tři ponožkové koule (bez tvrdé výplně - budeme po sobě házet)
  • Bílé triko (bez potisku, budeme na něj malovat)
  • Hluboký talíř (spotřebuje se)
Sraz a odjezd
Sraz bude 29. 6. 2022 v 7:30 na parkovišti u Aquacentra Šutka (Čimická 848/41, Praha 8). Odjezd autobusů bude v 8:30. S sebou jen malý batůžek s jídlem, pitím na cestu a pláštěnkou dle počasí, na sebe oddílové tričko a šátek.
Na srazu budeme vybírat doklady účastníka (viz. níže) a provádět zběžnou preventivní prohlídku dětí, abychom vyloučili případné zavlečení nemoci či parazitů (například vši) - v případě pochybností jsme nuceni dítě na tábor nepřijmout.
Zavazadla Odvoz zavazadel bude probíhat 29. 6. 2018 na srazu - bude zde dodávka a zbytek zavazadel se dá do autobusu. Zavazadla je také možno dovézt s sebou na předpřípravku (s rodiči).
Doklady účastníka Následující doklady, prosíme, vložte do průhledné euro folie a odevzdejte vedoucímu při odjezdu na tábor. Tyto doklady budou po celou dobu uloženy v deskách u vedoucího.
  • Kompletně vyplněná přihláška na tábor (včetně prohlášení rodičů o bezinfekčnosti s datem ze dne odjezdu)
  • Potvrzení od lékaře, že dítě je schopno zúčastnit se zotavovací akce (toto potvrzení nově platí 24 měsíců - pokud není uvedeno jinak - a je možné jej použít i na jiné tábory nebo školy v přírodě) - stačí kopie
  • Kopie očkovacího průkazu!!!
  • Kartička zdravotní pojišťovny (originál!)
  • Léky, které dítě potřebuje s instrukcemi (pokud již není dostatek prostoru na místě tomu vyčleněném v přihlášce)
Při přebírání dětí po příjezdu se přihlaste o vrácení kartičky zdravotní pojišťovny, potvrzení od lékaře a výpis z lékařského deníku + klíšťata.
Předpřípravka s rodiči 21. - 23. 6. 2018 Přihlašujte se, prosím, pomocí tohoto formuláře. Letos budeme v oslabení oproti rokům minulým a tak budeme za každou pomocnou ruku moc rádi. Pozvánka
Krojová košile Kromě oddílového trika, ve kterém pojedeme na tábor je potřeba ještě kompletní krojová košile. Informace naleznete v příručce, nebo zde pod odkazem.