PŘIDEJ SE!

Oddíl Vlčí Nože je součástí střediska Stopaři. Obdobně jako jiná skautská střediska, i my máme velký počet zájemců. Proto u nás vznikla čekací listina. Zapisujeme na ni zájemce, kteří se nám předem ozvou, že by chtěli do oddílu nastoupit. Do Vlčích Nožů se nastupuje ve druhé třídě, rok před tím chodí kluci i holky do smíšeného oddílu benjamínků Lišáků. 

Velmi doporučujeme děti zapisovat na listinu s předstihem (zhruba do dvou let dítěte), ačkoliv jste člen střediska nebo máte v oddílech další děti a chcete mít sourozence pohromadě (takto to má totiž většina ☺️). 
Každý rok přijímáme cca 8 nových členů, snažíme se držet počet kolem 35 kluků v oddíle. Pokud je na daný rok zapsán maximální počet, je třeba vyhledat jiné středisko, kde vašeho syna/dceru mohou vzít (vyhledávač skautských středisek). Prosím přidal bys tam odkaz: https://www.skaut.cz/mapa/

Jak to tedy funguje?

Kontaktujte nás na e-mailové adrese vlcinoze@stopari.org, a rovnou připojte informace o vašem synovi - jméno, datum narození a e-mail, přes který vás před nástupem oslovíme (resp. nejprve Lišáci, o rok později Vlčí Nože). Pokud na daný rok bude v pořadníku místo, rovnou vašeho syna zapíšeme.