sobota 24. ledna 2015

JOE

Ahoj. Jmenuji se Pavel Beran a narodil jsem se 25.3.1994 v Praze. 

Ke skautingu jsem se dostal jako malý kluk, když mi naši sehnali oddíl Vlčích Nožů. Tenkrát jej vedli Silák, Bourák a Johny. Bohužel, moc na mě oddíl nezapůsobil a tak jsem po půl roce přestal chodit. Až později, když mi bylo dvanáct, jsem se znova přidal do Stopařů, tentokrát do oddílu Bronco. Tam jsem dostal na své první výpravě přezdívku Joe a také jsem se potkal s Fidem a Hurvym. Skauting se mi zalíbil a od té doby je to jeden z mých mnoha koníčků. 


Mezi mé další zájmy a koníčky patří: hra na violu v orchestru, hudba, sport, hry, knihy, filmy a všelijaké akce s kamarády.

Vystudoval jsem ZŠ Žernoseckou a Gymnázium Českolipskou. Momentálně studuji na Pedagogické fakultě UK v oboru Angličtina - Pedagogika. Také jsem od září nastoupil na poloviční úvazek na ZŠ Burešova jako učitel. 

Absolvoval jsem Rádcovský Kurz Listopad 2011 a také Čekatelský kurz ČK Corpus 2013 s Fidem, Pudee a Kiki. Doufám, že si v brzké budoucnosti najdu čas na splnění Vůdcovského kurzu a Zdravotnického kurzu.

Ohledně mé role vedoucího: Myslím si, že kluci potřebují konzistentní přístup. V oddíle máme různé vedoucí. Já se snažím být přísný, ale spravedlivý. Troufám si tvrdit, že díky mé drsné péči kluci dokáži nefňukat a zabrat, když je to potřeba. :)